درباره ماشرکت به وین از سال ۹۱ کار خود را شروع کرد.

شرکت به وین تولید کننده و اجرا کننده درب و پنجره upvc و دوجداره در شرق استان تهران


مصرف بی رویه حامل های انرژی ، متاسفانه کشور ما را به سرزمین اتلاف انرژی تبدیل کرده است. سرانه مصرف انرژی ایران ، حدود سه برابر میانگین جهانی و هفت برابر کشورهای توسعه یافته است در صورت ادامه روند فعلی تمام نفت استخراجیباید به مصرف داخلی برسد و به تبع آن ، درآمدهای حاصل از صدور نفت خام را از دست خواهیم داد .

بیش از 30% مصرف انرژی هیدروکربنیک کشور به بخش ساختمان تعلق دارد متاسفانه بی از 40% این انرژی که معادل 12% انرژی مصرفی کشور است از طریق درب و پنجره ها اتلاف می شود.

در جهت کاهش این اتلاف بعد از سالها تلاش و مطالعه و تلفیق دانش نوین با تجهیزات روز دنیا به تولید درب و پنجره های یو پی وی سی که با مزیت های بی بدیل خود روز به روز نقش پررنگ تری در صنعت ساختمان ایفا می نماید می توان صرفه جویی در انرژی را به حداکثر رساند.

در این راستا گروه صنعتی به وین با بهره گیری از تکنولوژی نوین این صنعت توانسته است در تولید انواع درب و پنجره های یو پی وی سی با نام تجاری شرکت به وین خود را در زمره تولیدکنندگانی قرار داده که با بالاترین سطح استانداردهای کیفی دست یافته اند تا علاوه برهمراهی فعالان بهینه سازی مصرف انرژی ، بتواند نیازهای بازار و سلایق مصرف کنندگان را به نحو مطلوب ارضا نماید .